Tesisimiz

Tesisimiz


ALF Köpek otelinde dostlarımızın sağlığı ve sizlerin endişelerini en aza indirmek için günlük, haftalık, aylık dezenfeksiyon uygulamaları rutindir. Tüm köpeklerin yatak odaları tek kişiliktir. Köpek eğitimi yada köpek oteli hizmetinden yararlanan köpeklerimiz için geniş gezinti alanları, çim oyun alanı, toprak tuvalet alanları, eğitim alanları ve en önemlisi sizin yokluğunuzu hissetmemeleri için gereken ilgi ve şefkat tesis edilmiştir. İstediğiniz zaman gelip köpeğiniz ile gün boyu vakit geçirebilirsiniz ve havuz başı restoranımızdan faydalabilirsiniz.

Tesisimiz Resim Galerisi

Haberler

 • Web Sİtemiz Yenilendi
  Web Sİtemiz... 06 / 08 / 2015

  Sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile web sitemiz...

 • Kampanyalarımız
  Kampanyalarımız 08 / 08 / 2015

  Kampanyalarımızı anasayfamızdan ve duyurulardan takip...

 • TGRT Verdiğimiz Röportaj
  TGRT... 16 / 07 / 2018

  Alf köpek otel olarak TGRT verdiğimiz Röportaj...

Değeleri hayvan severler web sitemiz sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile yenilenmiştir ilgi... 14 / 08 / 2015
Tesisimiz

ALF Köpek otelinde dostlarımızın sağlığı ve sizlerin endişelerini en aza indirmek için günlük, haftalık, aylık dezenfeksiyon uygulamaları rutindir. Tüm köpeklerin yatak odaları tek kişiliktir. Köpek eğitimi yada köpek oteli hizmetinden yararlanan köpeklerimiz için geniş gezinti alanları, çim oyun alanı, toprak tuvalet alanları, eğitim alanları ve en önemlisi sizin yokluğunuzu hissetmemeleri için gereken ilgi ve şefkat tesis edilmiştir. İstediğiniz zaman gelip köpeğiniz ile gün boyu vakit geçirebilirsiniz ve havuz başı restoranımızdan Devamını Oku...

İletişim / Adres

Adres : Kayadibi Mahallesi Küme Evleri No: 268 Elmadağ / ANKARA

Telefon : +90 536 370 9 793

E-Posta : info@kopekcifligi.com


Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Alf Köpek Oteli / Sitemizde bulunan ses görüntü resim ve içeriklerin kopyalanması ve izinsiz yayımlanması yasaktır.

Tasarım Yazılım : OGS MEDYA